www.fijalkowskifoto.pl-07723

Oliwka

Olivka – jest bardzo kontaktowa i lubi dobrą zabawę. Jej mocna strona to uparte dążenie do celu i szczerość. Z chęcią próbuje nowych rzeczy i nie boi się wyzwań. Uśmiechem zarazi niejednego i da wam dużo pozytywnej energii niezbędnej do udanego wieczoru! Sprawi, ze jeszcze tu wrócicie ?.

Maniek

Mariusz – Maniek- Zawsze uśmiechnięty i profesjonalny, dobrze mu się z oczu patrzy- to barman któremu możesz zaufać. Jego wady? Lubi dużo wypić. Zalety? Umie dużo wypić ? Wpadnij na jego finezyjne shociki- gwarantuje ze zostaniesz na dłużej ?

www.fijalkowskifoto.pl-07682
www.fijalkowskifoto.pl-07854

Kamcia

Kamcia-dziewczyna zaradna, silna(również fizycznie- fanka ciężkiej sztangi na crossficie)?? obowiązkowa i pewna siebie. Filigranowa i delikatna- ale uwaga! Za tymi pięknymi oczami kryje się mała bestyjka, która potrafi pokazać pazur! ? ?
Niedługo będziesz mógł sprawdzić, jak radzi sobie za barem ?

Maciej

Maciek- Lutek- zabawny, przyjemniaczek, to pewne. Jest wulkanem energii, z nim nudzić się nie będziesz. Jego ulubiona rzecz to brylantyna a ulubione motto to- człowiek nie jest taki co by miał fryzurki na weekend nie odświeżyć ? Już niebawem sprawdzisz jak sprawnie operuje shakerem ?

www.fijalkowskifoto.pl-07893
www.fijalkowskifoto.pl-07863

Wiktoria

Wiktoria-Wiksa – ksywka mówi sama za siebie, jej hobby to głównie modeling i sport. Lubi się dobrze bawić, kocha adrenalinę, jest duszą towarzystwa. Jej mocne strony to komunikatywność i wielka energia. Sprawdź czy faktycznie umie się dobrze bawić ? ?

Damian

Damian- Skoczek- Zawsze jest optymistą. Kilkukrotny złoty medalista MP w lekkoatletyce w skoku wzwyż i nie bez przyczyny ma ksywę skoczek?. Stanowczy i pewny siebie facet, który umili Ci czas nie jednym drinkiem przy barze. Przyjmie pod swoje skrzydło każdą spragnioną alkoholu osobę ?.

www.fijalkowskifoto.pl-08930
www.fijalkowskifoto.pl-08893

Natalia

Natalia-Szulbo – jej hobby to taniec oraz fotomodeling. Zawsze jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Mocne strony to zaradność i komunikatywność. Ugości cię najlepszym SkyDrinkiem i zapewniam, nie przejdziesz obok niej obojętnie ?

Piotrek

Poznajcie również Piotrka – arcymistrza szklanego oka, czempiona soczewki, wirtuoza obiektywu. To w jego stronę wysyłajcie całusy i najszczersze uśmiechy. To on w mikrosekundę uwieczni Twoje chwile zapomnienia w niebie ☁️?